Sprawdź co się dzieje w Holte

Blog

Nowy wygląd Monitoringu GPS Holte Flota!

27 czerwca 2023

Chyba wszyscy się zgodzimy, że użyteczność jest najważniejszym aspektem naszego produktu. Dlatego tak duży nacisk kładziemy na design oraz funkcjonalność systemu Holte Flota. Wraz z Product Managerem Heinem Torgersenem wprowadziliśmy szereg zmian, dzięki którym będziesz doświadczać bardziej przestronnych i uporządkowanych widoków w naszym systemie.

Z dumą prezentujemy odświeżony wygląd systemu Monitoringu GPS Holte Flota:

  • Układ przycisków i linków jest bardziej przejrzysty i intuicyjny. Dzięki czystszej szacie graficznej nieco większym czcionkom i większemu użyciu kolorów nasi klienci doświadczą lepszej czytelności — dodaje Hein. Design jest również funkcją. Nie jest to tylko wizualna modernizacja, aby strony wyglądały piękniej. Funkcje również przeszły modernizację, opartą na tym, jak często są używane i w jaki sposób.
  • Poprzez kolorowanie najważniejszych przycisków, staje się bardziej intuicyjne, które należy kliknąć. Większa czcionka i lepsze kontrasty również ułatwiają orientację, gdzie się znajdujesz i gdzie powinieneś iść. Dodatkowo tekst jest podświetlany, aby pokazać, że jest klikalny, co również jest bardziej intuicyjne — mówi Hein. Strony są bardziej samodzielne. Nowy design ma na celu być bardziej samodzielny i prowadzić cię do celu. Praca w HoltePortalen ma być bardziej efektywna. Nie musisz się martwić, że nie znajdziesz tego, czego szukasz. Wszystkie linki i przyciski mają takie same nazwy jak wcześniej i znajdują się w tych samych miejscach, ale mniej używane funkcje zostały przeniesione na zewnętrzne części stron, aby często używane przyciski były bardziej widoczne i miały więcej miejsca.
  • Ciesz się tym. Jesteśmy przekonani, że spodoba ci się to, co zobaczysz — na każdym ekranie. Nie jest to dokładnie to samo, ale wystarczająco podobne, abyś od razu się zorientował — kończy Hein. Zobacz przykładowe zmiany poniżej:

 

 

Udostępnij:

Starsze wpisy

Kontakt