Sprawdź co się dzieje w Holte

Blog

Monitoring GPS jako forma kontroli rodzicielskiej

15 grudnia 2020

Nadmierna prędkość oraz brawurowa jazda, to już stereotyp młodego kierowcy – świeżo po zdaniu egzaminu. Mimo, że testy na prawo jazdy w Polsce są jednymi z najtrudniejszych w Europie – bardzo często dochodzi do sytuacji, w których mimo otrzymania pozytywnego wyniku, młodzi ludzie popełniają wiele błędów na drodze. Wynikać to może głównie z braku doświadczenia, w końcu zaledwie 30 godzin jazdy w trakcie kursu nie jest równe kilkuletniej, regularnej jeździe. Statystyki również nie oszczędzają młodych kierowców – wiele z nich wskazuje, że powodują oni znacznie więcej wypadków niż wszystkie inne grupy wiekowe. 

 

Zastanawiasz się co możesz zrobić, by zweryfikować jazdę swojego dziecka? Chciałbyś dowiedzieć się czy jeździ z nadmierną prędkością? Masz obawy przed tym jak Twoje dziecko wykorzystuje pożyczony od Ciebie samochód? 

 

Rozwiązaniem może okazać się instalacja lokalizatora GPS do Twojego auta!

 

System monitoringu Holte pozwoli Ci sprawdzić aktualne położenie samochodu z poziomu naszego programu. Wyświetlisz również prędkość, z jaką aktualnie się  porusza. Dzięki temu będziesz miał jasną informacje – czy kierowca jeździ zgodnie z przepisami. Wyświetlisz również przebytą trasę, a kilometrówka pomoże Ci w ewentualnym rozliczeniu za wykorzystane paliwo. 

 

Lokalizator GPS jest również bardzo dobrą formą zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą. Zawsze będziesz wiedział gdzie dokładnie znajduje się pojazd, co znacznie przyśpieszy ewentualną pracę policji w tego typu przypadkach. Pomoże Ci również na co dzień – z pewnością doświadczyłeś sytuacji, w których nie mogłeś znaleźć swojego samochodu na parkingu!

 

Lokalizator Holte działa w całej Unii Europejskiej. Abonament rozpoczyna się już od 16,77zł miesięcznie, a w trakcie jego trwania nie doświadczysz żadnych ukrytych kosztów. Nie zapłacisz również nic za instalacje urządzenia w Twoim samochodzie.

 

Skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę:

E-mail: [email protected] Telefon: 515 446 389

Udostępnij:

Starsze wpisy

Kontakt