Co zyskasz dzięki Holte Flota?

Funkcje

Podgląd “na żywo” wszystkich Twoich pojazdów

Jeżeli pojazd stoi w miejscu ma ikonę zieloną. Jeżeli się porusza ikona zmienia kolor w zależności od prędkości pojazdu. Widać również prędkość w km/h. To jest widok całej floty „na żywo”.

Szczegółowe dane dotyczące każdego przejazdu

Wszystkie dane każdego przejazdu dostępne są po kliknięciu w szczegóły. Zobaczysz wówczas całą trasę narysowaną na mapie a pod spodem wykres historii prędkości dzięki czemu będziesz wiedział z jaką prędkością na jakim odcinku jechał Twój pojazd. Zobaczysz prędkość maksymalną oraz czy na trasie były jakieś postoje.

Dostęp do historii wszystkich wykonanych przejazdów

Widać adres i godzinę rozpoczęcia i zakończenia każdego przejazdu. Widać czas przejazdu i liczbę kilometrów. Możesz ustawić koszt oraz kierowcę. Historię przejazdów można filtrować po samochodzie, kierowcy czy zakresie dat. Jednym kliknięciem wyeksportujesz dane do Excela.

Unia Europejska i Norwegia

Nasze urządzenia działają w całej Unii Europejskiej oraz w Norwegii bez żadnych ograniczeń oraz dodatkowych kosztów. Urządzenia działają za granicą tak samo i z taką samą prędkością aktualizują pozycję pojazdów jak w Polsce.

Aż 3 lata gwarancji

Najdłuższa gwarancja na rynku – aż 3 lata bezpłatnej, pełnej gwarancji na Lokalizator GPS Holte Flota. Nasze urządzenia produkowane są w Unii Europejskiej zgodnie z najwyższymi normami jakości.

Udostępnianie pozycji pojazdu

Możesz udostępnić pozycję swojego pojazdu firmom zewnętrznym na kilka sposobów. Wysyłając prostego linka z pozycją na żywo. Przesyłając pozycję w formacie JSON aby zintegrować się z systemem spedycyjnym lub tworząc subkonto i przypisując do niego tylko wybrane pojazdy.

Samodzielny montaż

Nasze urządzenia są niezwykle proste w montażu. Ogranicza to koszt rozpoczęcia współpracy i daje możliwość darmowego przekładania urządzenia pomiędzy wieloma samochodami. Czynność montażu jest prosta i nie zabiera więcej niż minutę.

Informacja o zapłonie

Nasze urządzenia OBD II wykrywają napięcie akumulatora dzięki temu zawsze wiesz czy pojazd jest włączony czy wyłączony nawet jak stoi w miejscu.

Raporty

W systemie Holte Flota masz wiele gotowych raportów jak kilometrówka lub raport do celów PIT i VAT. Jednak bardzo szerokie możliwości filtrowania po każdym dostępnym parametrze pozwolą Ci stworzyć dowolny raport w zaledwie kilka kliknięć.

Przejazdy prywatne i służbowe

W bardzo prosty sposób możesz oddzielić przejazdy prywatne od służbowych nadając godziny pracy pojazdów lub oznaczając przejazdy ręcznie. Jest to wygodne narzędzie pozwalające optymalizować koszty paliwa w każdym przedsiębiorstwie.

Subkonta dla pracowników

Administrator systemu może stworzyć konta dla pracowników lub osób zarządzających zespołami i przypisać do nich wybrane pojazdy. Dzięki temu można udostępnić co dzieje się z wybranym pojazdem lub grupą pojazdów.

Aktywna mapa Google

Możesz sprawdzić czas dojazdu z uwzględnieniem korków oraz aktualnego natężenia ruchu aby jeszcze lepiej kontrolować i optymalizować czas dostaw.

Cenne informacje na czas

Dzięki zawsze aktualnemu stanowi licznika nie musisz pamiętać o przeglądzie okresowym lub wymianie licznika system automatycznie powiadomi Cię o ustawionym alercie.

Zdefiniuj własne nazwy miejsc

Nazwij najczęściej odwiedzane miejsca w indywidualny sposób. Możesz również ustawić promień w wokół tego punktu.

Brak jakichkolwiek dopłat

Wszystko co znajduje się w naszym systemie jest dostępne dla każdego użytkownika. Nie ma żadnych dodatkowych opłat.

Holte Time

Przy zakupie jednego nadajnika GPS Holte Flota dostajesz jedną licencję na Holte Time – aplikację na telefon komórkowy gdzie pracownik intuicyjnym suwakiem ustala czas pracy. Może zrobić zdjęcie wykonanej pracy, dodać koszt zakupów dodatkowych np. zakup gwoździ. Ty widzisz to wszystko w jednym systemie.

Zaawansowana platforma administratora

Dla kogo?

Jeśli lokalizacja GPS w Twojej branży to coś nowego, bądź pierwszy i zacznij zarządzać swoją firmą z Holte Flota. A być może jesteś już przedstawicielem którejś z poniższych branż, wówczas możesz być pewny, że nasz GPS jest także dla Ciebie.

Budownictwo

Budownictwo

Na pewno jest to dość nietypowa grupa pojazdów w kontekście monitoringu GPS, nie oznacza to jednak, że tego typu rozwiązanie nie posiada swoich niepodważalnych zalet.

Więcej

Gastronomia

Samochody dostawcze

Twoja restauracja stale się rozwija? Zastanawiasz się co możesz zrobić lepiej, w jaki sposób zadbać o jej odpowiednią renomę?

Więcej

Żeglarstwo

Łódki, jachty, domy pływające

Stały rozwój technologii daje nam coraz bardziej nowoczesne i dokładne rozwiązania, pozwalające monitorować flotę wodną w czasie rzeczywistym.

Więcej

Transport prywatny

Pojazdy prywatne

Nawigacja GPS w dzisiejszych czasach jest dostępna dla każdego z nas – na wyciągnięcie ręki. Korzystamy z niej niemalże codziennie...

Więcej

Wypożyczalnie

Wypożyczanie samochodów

Wypożyczalnie samochodów z roku na rok zyskują na popularności. Decydujemy się na tego typu usługi z kilku powodów. Po pierwsze – spełniamy nasze motoryzacyjne marzenia.

Więcej

Flota

Przedstawiciele handlowi

Przedstawiciele handlowi spełniają funkcje reprezentacyjną w firmie, bardzo często dbając o zachowanie odpowiednich relacji z Klientami z całej Polski.

Więcej

Taksówki

Branża taksówkarska

Branża taksówkarska zdecydowanie mocno ucierpiała poprzez epidemie koronawiusa. Na przełomie marca i kwietnia 2020 roku zamknięte były lotniska czy lokale gastronomiczne, ulice świeciły pustkami...

Więcej

Monitoring GPS w branży kurierskiej

Z roku na rok możemy zauważyć coraz bardziej dynamiczny rozwój branży kurierskiej. Szczególnie w dobie pandemii koronawirusa – kiedy zamawiamy przez Internet zdecydowanie więcej.

Więcej

Nadmierne zużycie samochodów lub paliwa

Prowadzisz firmę zajmującą się transportem i logistyką? Nadmierne zużycie samochodów nieodzownie wiąże się z wysokim kosztem ich użytkowania i serwisowania.

Więcej

Lokalizator GPS w wypożyczalni kamperów

Wynajem kampera to idealny sposób na wygodne i niezależne wycieczki. Szczególnie w dobie pandemii koronawirusa, kiedy mamy dość mocno ograniczone pole manewru - w kwestii przykładowo wycieczek zorganizowanych przez biura podróży.

Więcej

Lokalizator GPS w branży logistycznej

Branża logistyczna jest jedną z najważniejszych gałęzi polskiej gospodarki. Jesteśmy potęgą na europejskim rynku transportowym, a nowinki technologiczne sprawiają, że rozwijamy się w tej dziedzinie w bardzo dynamicznym tempie. 

Więcej

Monitoring GPS w branży komunalnej

Poprzez branże komunalną rozumiemy m.in. transport publiczny, usługi związane z ochroną zdrowia, gospodarką odpadami, ale także usługi techniczne, związane na przykład z branżą elektryczną.

Więcej

Ewidencja przebiegu pojazdu

Przedsiębiorcy, którzy chcą w całości wliczyć wydatki związane z samochodami służbowymi do kosztów prowadzenia działalności – zobowiązani są do prowadzenia pełnej ewidencji przebiegu swoich pojazdów.

Więcej

Skuteczne zarządzanie flotą

W obecnych czasach monitoring GPS samochodów firmowych odgrywa coraz większe znaczenie w systemach zarządzania flotą. Dotyczy to każdych przedsiębiorstw...

Więcej

Monitoring GPS w branży transportowej

Odpowiednie zarządzanie flotą pojazdów, w przypadku branży transportowej, ma ogromne znaczenie dla płynności pracy w firmie oraz osiągalnych zysków.

Więcej

Jak monitoring GPS Twojej floty może zapewnić Ci więcej Klientów?

Od dłuższego czasu zastanawiasz się w jaki sposób zwiększyć zyski generowane przez Twoją firmę? Szukasz rozwiązania, które pozwoli Ci zwiększyć ilość Klientów?

Więcej

Rozliczanie czasu pracy kierowców, tzw. „kilometrówka”

Ewidencja czasu pracy kierowców nie należy do najprzyjemniejszych i najprostszych rozwiązań. Jej sporządzanie wymaga staranności i systematyczności. Jeszcze do niedawna jedyną formą takiej ewidencji było zapisywanie wszystkiego na setkach kartek papieru lub tabelek w arkuszu kalkulacyjnym.

Więcej

Nadużycia kierowcy w samochodach firmowych

Z roku na rok, coraz więcej firm decyduje się na zainwestowanie swoich środków w niezbędną do dalszego rozwoju flotę samochodów firmowych.

Więcej

Korzyści płynące z monitoringu samochodów firmowych

Wraz z rozwojem technologii przedsiębiorcy zyskali wiele form weryfikacji pracy swoich kierowców. Wszystkie rozwiązania sprowadzają się do jednakowych celów...

Więcej
Pokaż więcej

Współpracujemy

Z monitoringiem GPS Holte Flota masz integrację z najlepszymi giełdami frachtów w Europie. Wystarczy udostępnić swój pojazd i już możesz zarabiać wożąc ładunki po całej Europie.

Zacznij oszczędzać

 

„Długo szukałem monitoringu GPS dla swoich samochodów. GPS Holte Flota to tanie, niezawodne i bardzo proste w obsłudze urządzenie które oszczędza mi wiele godzin pracy każdego miesiąca.”

 

 

—    ANDRZEJ Z KATOWIC

„Monitoring GPS Holte Flota daje mi połączenie ze spedycją a moje samochody mogą zarabiać jeżdżąc po całej Unii Europejskiej i Norwegii. Dzięki temu rozwiązaniu znacznie obniżyłem koszty floty. Polecam każdej firmie transportowej!”

 

 

—    RAFAŁ Z LUBLINA

„Dzięki Monitoringowi GPS Holte Flota cała nasza flota serwisowa rozsiana po Polsce jest pod kontrolą z dowolnego miejsca przez telefon. Ten system skraca nasz czas reakcji i daje pewność!”

 

 

—    Polecam JUREK Z GDYNI

„Zarządzanie zespołem handlowców rozsianym po całej Polsce to nie jest proste zadnie. System Monitoringu GPS Holte Flota zaoszczędził mi setki godzin i telefonów do handlowców – teraz mam wszystko pod kontrolą!”

 

 

—    Polecam MARIANNA Z WARSZAWY

„Jako firma transportowa muszę dokładnie wiedzieć gdzie znajdują się moje pojazdy aby lepiej planować załadunki i optymalizować trasy przejazdu. Dzięki rozwiązaniu Holte Flota mam pewność, że mam wszystko pod kontrolą!”

 

 

—    PIOTR Z POZNANIA


    Zostaw nam swoje dane odezwiemy się do Ciebie

    Kontakt