Sprawdź co się dzieje w Holte

Blog

Monitoring GPS w braży gastronomicznej

15 grudnia 2020

Twoja restauracja stale się rozwija? Zastanawiasz się co możesz zrobić lepiej, w jaki sposób zadbać o jej odpowiednią renomę?

 

Monitoring GPS w branży gastronomicznej to nadzieja na większą efektywność Twoich pracowników!

 

W obecnych czasach, szczególnie ze względu na pandemię, niemalże każda restauracja odnotowuje coraz większą różnicę w ilości zamówień 'z dowozem’ niż tradycyjnych wizyt stacjonarnych. Przyczynę takiego stanu rzeczy możemy znaleźć w dwóch aspektach – po pierwsze, mimo zachowania wszelkich zasad bezpieczeństwa, część społeczności z pewnością w dalszym ciągu obawia się zarażenia wirusem, unikając również skupisk ludzi. Po drugie, zamówienia z dowozem to w wielu sytuacjach prostsze i przyjemniejsze rozwiązanie. Taki sam wzrost możemy zauważyć również w przypadku zakupów przez Internet – forma zamówienia danego produktu z dostawą pod same drzwi jest po prostu wygodnym rozwiązaniem.

 

Obserwując tak duże zainteresowanie tą formą sprzedaży swoich dań coraz więcej lokali gastronomicznych postanawia uruchomić możliwość zamawiania z dowozem. Korzystając z naszej oferty monitoringu GPS możesz w pełni zoptymalizować ten sektor Twojej działalności – oszczędzając nie tylko pieniądze, ale również czas!

 

Dzięki naszemu programowi będziesz wstanie kontrolować pracę swoich dostawców – sprawdzając ich aktualną lokalizacje. To znacząco poprawi możliwość dokładniejszego określenia czasu dostawy lub zrealizowania kolejnego zamówienia. Zdecydowanie musisz zwrócić na to uwagę, szybki czas realizacji a także terminowa realizacja zlecenia to ogromny atut dla Twojej działalności. Jest to również jedna z głównych kwestii do których odnosi się Klient w opiniach/recenzjach Twojego lokalu.

 

Dzięki naszemu rozwiązaniu zapanujesz nad kolejnością dostaw, Możesz zobaczyć gdzie znajdują się Twoje pojazdy lub sprawdzić historię przejazdów i ich prędkość – a to wszystko w niezwykle korzystnej cenie – niecałe 17 miesięcznie!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę:

E-mail: [email protected] Telefon: 515 446 389

Udostępnij:

Starsze wpisy

Kontakt