Sprawdź co się dzieje w Holte

Blog

Monitoring GPS w branży kurierskiej

15 grudnia 2020

Z roku na rok możemy zauważyć coraz bardziej dynamiczny rozwój branży kurierskiej. Szczególnie w dobie pandemii koronawirusa – kiedy zamawiamy przez Internet zdecydowanie więcej. Tego typu zakupy są niezwykle prostym i przyjemnym rozwiązaniem, w którym zakupione przez nas produkty z naszej domowej kanapy, trafiają już niekiedy następnego dnia pod nasze drzwi. 

 

Wraz z rozwojem technologii, jako Klienci, chcemy coraz więcej wiedzieć o naszych przesyłkach. Bardzo często dostajemy informacje gdzie znajduje się aktualnie nasza paczka, o której godzinie wyjechała z centrali lub w jakim terminie najprawdopodobniej do nas trafi. Jest to możliwe oczywiście dzięki raportowaniu poszczególnych etapów realizacji przesyłki, ale również stałego monitoringu samochodów dostawczych. 

 

Sprawna organizacja w firmie kurierskiej poprzez monitoring całej floty w czasie rzeczywistym, to absolutna podstawa w tej branży. Jeżeli prowadzisz tego typu działalność – zaopatrując swoje samochody w lokalizator GPS, otrzymujesz stały wgląd, z poziomu programu, do ich aktualnego położenia. Dzięki temu określenie czasu dostarczenia przesyłki okaże się jeszcze bardziej dokładne. Terminowa dostawa to zdecydowanie jedna z najważniejszych zalet w tej branży. Pozytywnie wpływa na wizerunek i dalszy rozwój przedsiębiorstw pocztowych i kurierskich.

 

Kontrola nad wykonywaną przez kierowców pracą skutkuje również podniesieniem jakości usług, efektywności oraz dokładności wykonywanych przez nich zadań. Umożliwia sprawne i szybkie zarządzanie zasobami ludzkimi oraz sprzętowymi, dzięki czemu postawisz duży krok w stronę rozwoju Twojej działalności. 

 

Skorzystaj z naszego systemu już od 16,67zł miesięcznie, bez żadnych dodatkowych opłat! Lokalizator GPS działa w całej Unii Europejskiej. Narzędzie to stanowi nieocenione źródło wiedzy, umożliwiające sprawne zarządzanie posiadaną grupą pojazdów kurierskich.

 

Skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę:

E-mail: kontakt@holte.pl Telefon: 515 446 389

Udostępnij:

Starsze wpisy

Kontakt