Sprawdź co się dzieje w Holte

Blog

Monitoring GPS a ewidencja przebiegu pojazdu

15 grudnia 2020

Przedsiębiorcy, którzy chcą w całości wliczyć wydatki związane z samochodami służbowymi do kosztów prowadzenia działalności – zobowiązani są do prowadzenia pełnej ewidencji przebiegu swoich pojazdów. Jako właściciel firmy zdecydowanie nie masz czasu na skrupulatne zapisywanie poszczególnych danych z każdego tygodnia czy miesiąca do arkusza kalkulacyjnego. Monitoring GPS pozwoli Ci zminimalizować czas poświęcany na ewidencje przebiegu Twojej floty!

 

Nasz system umożliwia Ci podgląd w czasie rzeczywistym aktualnej lokalizacji i prędkości Twoich pojazdów. Otrzymasz również informacje o przebytej trasie, a nawet prędkość z którą się poruszały!

 

Dzięki naszemu programowi zyskasz dostęp do pełnych raportów oraz statystyk generowanych przez dany samochód lub bezpośrednio kierowcę. Lokalizator GPS zamontowany w samochodzie firmowym zapewnia nam również wiele informacji o naszym pracowniku. Dowiemy się m.in. czy służbowe auto jest użytkowane w prawidłowy sposób – zgodnie z jego przeznaczeniem. Niestety bardzo często w tego typu przypadkach dochodzi do nadużyć. Zbyt duża prędkość skutkuje zwiększonym zużyciem paliwa, prowadzi również do ostrego hamowania – co bardzo często kończy się przyśpieszoną wymianą części eksploatacyjnych w naszym samochodzie. 

 

Dostęp w każdej w chwili do obecnej ‘kilometrówki’ wspiera zarządzanie flotą poprzez automatyzacje gromadzenia tych statystyk. Dzięki temu oszczędzamy czas zarówno nasz, jak i kierowcy oraz całego działu księgowości. 

 

Decydując się na Lokalizator GPS Holte płacisz nie całe 17zł miesięcznie. Nie pobieramy żadnej dodatkowej opłaty za instalacje urządzenia, a w trakcie trwania umowy nie doświadczysz ukrytych opłat. Monitoring działa na terenie całej UE.

 

Nie czekaj – skorzystaj już dziś, twórz raporty wszystkich przejazdów w celu odliczenia 100% VAT od samochodów służbowych.

Skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę:

E-mail: kontakt@holte.pl Telefon: 515 446 389

Udostępnij:

Starsze wpisy

Kontakt