Sprawdź co się dzieje w Holte

Blog

Jak usprawnić proces wydawania jedzenia na dowóz?

15 grudnia 2020

W ciągu ostatnich lat odnotowaliśmy zdecydowany wzrost zainteresowania zamawianiem jedzenia z dowozem do domu. Składa się na to oczywiście wiele czynników, m.in. jest to stan epidemii – w której w pewnych momentach jest to jedyna forma zakupu posiłków. Sam wzrost takiej sprzedaży w gastronomii notowaliśmy również przed samym koronawirusem, ze względu na wygodę tego rozwiązania. Zamawianie dowolnego jedzenia nawet z odległej restauracji, z dostawą pod same drzwi, to coś o czym jeszcze kilka, kilkanaście lat temu moglibyśmy tylko pomarzyć. Dziś jest to na porządku dziennym, a same restauracje ze względów finansowych są niejako zmuszane do rozbudowy swojej oferty właśnie o taką możliwość. 

 

By zmaksymalizować efektywność takiego działania – firmy z branży gastronomicznej decydują się na zainstalowanie w swoich samochodach firmowych monitoringu GPS. Lokalizator Holte umożliwia podgląd ich aktualnego położenia, w czasie rzeczywistym. Dzięki temu dużo łatwiej określimy dostawę jedzenia do Klienta lub poznamy przybliżony czas powrotu do firmy kierowcy. Czy wiedziałeś, że recenzje przyznawane lokalom gastronomicznym w ponad 50% zawierają informacje o terminowej (lub nie) dostawie? Korzystając z naszego systemu zwiększasz zadowolenie swoich Klientów!

 

Program Holte pokazuje również prędkość, z którą aktualnie porusza się dany samochód. Jest to świetne narzędzie do weryfikacji pracy Twoich kierowców. Złe użytkowanie auta, przykładowo poprzez nadmierną prędkość, skutkuje m.in. zwiększonym zużyciem paliwa, co wygeneruje dla Twojej firmy niepotrzebne straty!

 

Abonament rozpoczyna się już od 16,77zł miesięcznie, a w trakcie jego trwania nie doświadczysz żadnych ukrytych kosztów. Nie zapłacisz również nic za instalacje urządzenia w Twojej flocie.

 

Skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę:

E-mail: [email protected] Telefon: 515 446 389

Udostępnij:

Starsze wpisy

Kontakt