Sprawdź co się dzieje w Holte

Blog

Jak rozdzielić przejazdy służbowe od prywatnych w samochodach firmowych?

15 grudnia 2020

Monitoring GPS w samochodach firmowych najczęściej służy nam do weryfikacji pracy naszych kierowców. Wykorzystywanie takich aut do celów prywatnych wiąże się z koniecznością wyodrębnienia ze wszystkich przejazdów – tych firmowych oraz prywatnych. Niestety bardzo często prowadzi to również do nadużyć ze strony naszych pracowników. Do najczęściej poruszanych tematów związanych z tą kwestią należy m.in. zbyt duże zużycie paliwa, lub błędy w comiesięcznych rozliczeniach – tzw. ‘kilometrówki’. 

 

Rozwiązaniem w tego typu sytuacjach jest zainstalowanie w samochodach firmowych lokalizatorów GPS. Dzięki temu w każdym momencie, z poziomu naszego programu, sprawdzisz ich aktualną lokalizacje, przebytą trasę oraz prędkość, z którą aktualnie porusza się pojazd. System Holte wykorzystasz również do tworzenia comiesięcznego raportu, raportowanie ‘kilometrówki’ nigdy nie było prostsze! Każdy przejazd można oznaczyć jako prywatny lub służbowy, dzięki czemu będziesz miał jasny podgląd tego, ile kilometrów pracownik przebył łącznie – przy każdej z tych opcji. Ominiesz dzięki temu stos niepotrzebnych papierów i dziesiątki utraconych godzin na podsumowania poszczególnych kierowców!

 

Monitoring GPS pozwala Ci również zweryfikować prędkość z którą aktualnie porusza się kierowca – nie dostosowanie jej do aktualnych warunków na drodze może skutkować wypadkiem lub nadmiernym zużyciem paliwa. Pewne jest również to, że gromadzi to dodatkowe, niepotrzebne straty dla firmy. 

 

Nasz system działa w całej UE i jest dostępny już od 16,77 zł miesięcznie bez żadnych dodatkowych opłat! Nie zapłacisz również absolutnie nic za instalacje lokalizatorów na Twojej flocie.  Zacznij oszczędzać!

 

Skontaktuj się z nami, żeby otrzymać bezpłatną i niezobowiązującą prezentację naszych produktów – poznaj naszą ofertę już dziś!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę:

E-mail: [email protected] Telefon: 515 446 389

Udostępnij:

Starsze wpisy

Kontakt