Sprawdź co się dzieje w Holte

Blog

Skuteczne zarządzanie flotą pojazdów firmowych

15 grudnia 2020

W obecnych czasach monitoring GPS samochodów firmowych odgrywa coraz większe znaczenie w systemach zarządzania flotą. Dotyczy to każdych przedsiębiorstw – zarówno tych małych jak i dużych, ponieważ każde z nich chce wyeliminować niepotrzebne koszty firmie, a także oszczędzać jak najwięcej czasu. Dostęp do aktualnego położenia poszczególnych samochodów wspomoże również bezpieczeństwo kierowców, a także wpłynie na ekonomie ich jazdy.

 

Podstawą do osiągniecia tych celów jest odpowiednie zarządzanie logistyczne naszą flotą. Dzięki dostępnym technologiom, m.in. poprzez profesjonalny Lokalizator GPS otrzymujemy dostęp do aktualnego położenia poszczególnych samochodów firmowych. Co więcej, zyskujemy podgląd przebytej trasy a także wgląd do aktualnej prędkości z którą porusza się pojazd!

 

System Monitoringu GPS Holte zdecydowanie ułatwi Ci rozliczanie ‘kilometrówki’ Twoich pracowników. Raporty z podsumowaniem tras wykonanych przez danego kierowcę zawsze będą dostępne dla Ciebie w naszym programie. Wykluczysz dzięki temu niepotrzebnie tracony czas na prowadzenie wewnętrznej ewidencji przez Ciebie lub dział księgowości. 

 

Podgląd do aktualnej prędkości z jaką porusza się kierowca daje nam również pełen obraz tego w jaki sposób eksploatowany jest nasz samochód. Pamiętaj – nadmierna prędkość prowadzi do szybszego zużycia części eksploatacyjnych, co zdecydowanie prowadzi do generowania dodatkowych i niepotrzebnych kosztów w firmie. Dowiesz się również o ewentualnych nadużyciach ze strony Twojego pracownika, który mógł przykładowo wykorzystywać samochód do prywatnych przejazdów. 

 

To wszystko jest dostępne dla Ciebie w abonamencie mniej niż 17 zł miesięcznie. Nie płacisz nic za instalacje lokalizatora w całej flocie. 

 

Bardzo istotne w kwestii zabezpieczenia Twojego samochodu jest również to, że nasz system działa w całej UE (za co nie ponosisz dodatkowych kosztów).

 

Skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę:

E-mail: [email protected] Telefon: 515 446 389

Udostępnij:

Starsze wpisy

Kontakt