Sprawdź co się dzieje w Holte

Blog

Rozliczanie czasu pracy kierowców, tzw. „kilometrówka”

15 grudnia 2020

Ewidencja czasu pracy kierowców nie należy do najprzyjemniejszych i najprostszych rozwiązań. Jej sporządzanie wymaga staranności i systematyczności. Jeszcze do niedawna jedyną formą takiej ewidencji było zapisywanie wszystkiego na setkach kartek papieru lub tabelek w arkuszu kalkulacyjnym. W dzisiejszych czasach, nowoczesne technologie zdecydowanie usprawniają ten proces, dzięki czemu pracodawcy zaoszczędzają zarówno czas jak i pieniądze. 

 

Regulacje czasu pracy kierowcy zostały również wprowadzone, aby zwiększyć poziom bezpieczeństwa na drogach. Zmęczony kierowca stanowi ogromne zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Ewidencja ich pracy jest tym samym obowiązkiem każdego pracodawcy. 

 

Rozwiązaniem, które znacznie ułatwi ten proces jest instalacja monitoringu GPS w Twoich samochodach firmowych. Dzięki systemowi Holte w każdym momencie, z poziomu naszego programu, otrzymasz dostęp do pełnego raportu z pracy Twojego kierowcy. Będziesz miał wgląd do przebytej trasy, a także rozliczenia kilometrówki. Ułatwieniem jest również dostęp do lokalizacji pojazdu w czasie rzeczywistym oraz prędkości z którą aktualnie się porusza. Dzięki temu sprawdzisz, czy dany kierowca odbywa określoną prawnie przerwę. Pozwoli Ci to również wyeliminować ewentualne nadużycia ze strony Twojego pracownika. Mogą one wystąpić m.in. poprzez nadkładanie trasy, nadmierną prędkość lub zbyt duże zużycie paliwa. Wszystkie te przykłady generują niepotrzebne straty w firmie, które w skali kilku miesięcy czy lat – składają się na ogromne sumy!

 

Lokalizator Holte działa w całej Unii Europejskiej. Abonament rozpoczyna się już od 16,77zł miesięcznie, a w trakcie jego trwania nie doświadczysz żadnych ukrytych kosztów. Nie zapłacisz również nic za instalacje urządzenia w Twojej flocie.

 

Skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę:

E-mail: [email protected] Telefon: 515 446 389

Udostępnij:

Starsze wpisy

Kontakt