Sprawdź co się dzieje w Holte

Blog

Nadużycia kierowcy w samochodach firmowych

15 grudnia 2020

Z roku na rok, coraz więcej firm decyduje się na zainwestowanie swoich środków w niezbędną do dalszego rozwoju flotę samochodów firmowych. Niestety zbyt duża swoboda kierowców, poprzez słabą weryfikacje ich pracy (lub jej całkowity brak), bardzo często prowadzi do nadużyć z ich strony. Właściciele firm spotykają się m.in. z sytuacjami, w których samochód firmowy nie jest wykorzystywany zgodnie z jego przeznaczeniem. Prowadzą do tego m.in. prywatne trasy, nadkładanie kilometrów, zbyt duże zużycie paliwa czy nadmierna prędkość, która skutkuje szybszym zużyciem części eksploatacyjnych auta. Nie pozwól by pieniądze uciekały Ci pomiędzy palcami!

 

Zastanawiasz się, w jaki sposób możesz kontrolować swoich pracowników w tych kwestiach? Okazuje się, że z biegiem technologii takie rozwiązania są na wyciągnięcie ręki!

 

System Monitoringu GPS Holte zapewnia Ci podgląd w naszym programie, aktualnej lokalizacji Twoich samochodów firmowych. Dostaniesz również informacje z jaką prędkością się poruszają i jaką pokonali trasę. W każdym momencie będziesz mógł wygenerować raport z ich kilometrówki, co znacznie usprawni proces comiesięcznego rozliczenia i ewidencji pracy kierowców. 

 

Nadużycia ze strony pracowników prowadzą do ogromnych strat finansowych, które na przestrzeni kilku miesięcy czy lat, zdecydowanie mogą mieć makabryczne skutki dla Twojej działalności. Nie pozwól by opóźniło to, lub całkowicie zastopowało rozwój Twojej firmy! 

 

Decydując się na Lokalizator GPS Holte płacisz zaledwie 16,77zł miesięcznie. Nie pobieramy żadnej dodatkowej opłaty za instalacje urządzenia, a w trakcie trwania umowy nie doświadczysz ukrytych opłat. Monitoring działa na terenie całej Unii Europejskiej. 

 

Nie czekaj – skorzystaj już dziś, twórz raporty wszystkich przejazdów w celu odliczenia 100% VAT od samochodów służbowych.

 

Skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę:

E-mail: kontakt@holte.pl Telefon: 515 446 389

Udostępnij:

Starsze wpisy

Kontakt