Sprawdź co się dzieje w Holte

Blog

Nadmierne zużycie samochodów lub paliwa w Twojej firmie

15 grudnia 2020

Prowadzisz firmę zajmującą się transportem i logistyką? Nadmierne zużycie samochodów nieodzownie wiąże się z wysokim kosztem ich użytkowania i serwisowania. Niedostosowanie prędkości, z którą porusza się samochód do aktualnych warunków atmosferycznych, bardzo często kończy się wypadkiem lub ostrym hamowaniem, które znacznie przyśpiesza zużycie części eksploatacyjnych samochodu – takich jak klocki czy tarcze hamulcowe. 

 

Nadmierna prędkość, razem ze zwiększoną ilością obrotów silnika, skutkuje również dużo większym zużyciem paliwa. Każdy z nas niejednokrotnie mógł zauważyć firmowy samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy – jadący nieprzepisowo lub wyprzedający ‘na siłę’ innych uczestników ruchu drogowego. Oczywiście są to sytuacje, które w skali miesiąca czy roku, mogą wygenerować ogromne straty firmy. Nie tylko poprzez ewentualny wypadek czy zużycie naszego samochodu, ale również poprzez znaczne zwiększenie kosztów generowanych właśnie przez paliwo. 

 

By zmaksymalizować efektywność pracy Twoich pracowników oraz zminimalizować ponoszone koszty spoza tych nieuniknionych – postaw na profesjonalny lokalizator GPS. Zaopatrując całą swoją flotę w takie urządzenie dostaniesz stały podgląd na telefonie komórkowym, będziesz wiedział gdzie aktualnie dany pojazd się znajduje oraz z jaką prędkością się porusza. Dzięki temu wykluczysz sytuacje, w których Twoi pracownicy wykorzystują firmowe samochody do prywatnych celów lub nie korzystają z nich w prawidłowy sposób – przykładowo znacznie przekraczając dozwoloną prędkość. 

 

Nasz system działa w całej UE i jest dostępny już od 16,67 zł miesięcznie bez żadnych dodatkowych opłat! Nie zapłacisz również absolutnie nic za instalacje lokalizatorów na Twojej flocie.  Zacznij oszczędzać!

 

Skontaktuj się z nami, żeby otrzymać bezpłatną i niezobowiązującą prezentację naszych produktów – poznaj naszą ofertę już dziś!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę:

E-mail: [email protected] Telefon: 515 446 389

Udostępnij:

Starsze wpisy

Kontakt