Sprawdź co się dzieje w Holte

Blog

Monitoring GPS w wypożyczalni samochodów

15 grudnia 2020

Wypożyczalnie samochodów z roku na rok zyskują na popularności. Decydujemy się na tego typu usługi z kilku powodów. Po pierwsze – spełniamy nasze motoryzacyjne marzenia. Niezobowiązujący wynajem luksusowego samochodu, za stosunkowo nie dużą opłatą, to dla wielu z nas idealna, ale również jedyna możliwość osiągniecia tego celu. Dzięki temu chociaż na chwilę możemy poczuć jak właściciele auta za miliony złotych. Wynajmujemy je również ze względów ekonomicznych. Dla niektórych z nas posiadanie auta na stałe jest po prostu nieopłacalne. Generowane stałe wydatki takie jak ubezpieczenie OC czy przeglądy techniczne, w momencie gdy używamy auta dosłownie ‘od święta’, zdecydowanie potrafią przerazić niejednego z nas. Skorzystanie z usług wypożyczalni samochodów, gdy od czasu do czasu potrzebujemy pojechać gdzieś w trasę – jest zdecydowanie wygodniejszym rozwiązaniem, w którym nie interesują nas tego typu opłaty lub serwisowanie samochodu. 

 

Prowadzisz taki biznes? A może właśnie planujesz go otworzyć? 

 

Monitorowanie floty Twoich pojazdów to absolutna podstawa. Firmy tego typu obawiają się oczywiście kradzieży tych niekiedy niezwykle drogich pojazdów, ale również przedstawienia przez osoby wynajmujące fałszywych dokumentów. Lokalizator GPS Holte dostępny w naszej ofercie zapewnia Ci stały podgląd aktualnego położenia każdego z Twoich samochodów, dzięki czemu zabezpieczysz je przed ewentualnymi złodziejami. Co ciekawe, otrzymasz również informacje z jaką prędkością porusza się dany pojazd, dzięki czemu sprawdzisz czy jest on użytkowany w prawidłowy sposób – zgodny z początkowymi ustaleniami, regulaminem wynajmu lub po prostu z przeznaczeniem samochodu. 

 

Oferowany przez nas system działa w całej UE, nie płacisz nic za jego instalacje, a sam abonament rozpoczyna się już od zaledwie 16,67zł miesięcznie! Pamiętaj, że bezpieczeństwo Twojego biznesu jest bezcenne!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę:

E-mail: [email protected] Telefon: 515 446 389

Udostępnij:

Starsze wpisy

Kontakt