Sprawdź co się dzieje w Holte

Blog

Monitoring GPS w branży transportowej

15 grudnia 2020

Odpowiednie zarządzanie flotą pojazdów, w przypadku branży transportowej, ma ogromne znaczenie dla płynności pracy w firmie oraz osiągalnych zysków. Monitoring GPS jest nowoczesnym rozwiązaniem, które znacznie ułatwia nam ten proces. Dzięki lokalizatorowi firmy Holte, zyskujemy podgląd do aktualnego położenia poszczególnych samochodów firmowych. Ponadto, otrzymujemy możliwość sprawdzenia prędkości z którą porusza się pojazd i przebytej trasy. Tego typu dane możemy wykorzystać na wiele sposobów. Po pierwsze, pozwolą nam usprawnić procesy logistyczne w firmie, poprzez dopasowanie odpowiedniej trasy naszego kierowcy, a także sprawniejsze określanie jego powrotu/dojazdu do celu. Po drugie, wykorzystamy je również jako punkt odniesienia do weryfikacji naszego pracownika. w tak ciężkich czasach udostępniamy/dajemy narzędzie do wykrywania wszelkich nadużyć z ich strony. Występują one m.in. w odbywaniu prywatnych przejazdów czy nadmiernej prędkości, która skutkuje zwiększonym zużyciem paliwa oraz zdecydowanie szybszym zużyciem części eksploatacyjnych samochodów firmowych. Wszystkie te przykłady prowadzą do strat finansowych, które w skali kilku miesięcy czy lat, potrafią opiewać na bardzo duże sumy. 

 

Koszt abonamentu miesięcznego rozpoczyna się już od 16,67 zł miesięcznie bez żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu nasza oferta jest całkowicie bezkonkurencyjna na rynku!

 

W przypadku branży transportowej, niezwykle ważne jest raportowania pracy kierowców. Czasy się zmieniają, w związku z czym już od dawna odchodzi się od spisywania przejechanych kilometrów na kartkach. Nasz program Holte wygeneruje dla Ciebie raport w każdym momencie z przejechanej ‘kilometrówki’ Twojego pracownika, a tym samym również z czasu jego pracy.

 

Skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę:

E-mail: kontakt@holte.pl Telefon: 515 446 389

Udostępnij:

Starsze wpisy

Kontakt