Sprawdź co się dzieje w Holte

Blog

Monitoring GPS samochodów prywatnych

15 grudnia 2020

Nawigacja GPS w dzisiejszych czasach jest dostępna dla każdego z nas – na wyciągnięcie ręki. Korzystamy z niej niemalże codziennie, m.in. sprawdzając drogę do pracy, szkoły czy hotelu. To rozwiązanie zdecydowanie ułatwia nam życie. Wraz z rozwojem tej technologii, wykorzystujemy coraz więcej zalet tego systemu – m.in. przekształcając go w profesjonalny monitoring GPS, instalowany w naszych samochodach prywatnych.

 

Odebranie samochodu z salonu to marzenie każdego z nas? Zdecydowanie coraz więcej osób decyduje się na takie rozwiązanie. Z roku na rok zarabiamy zdecydowanie więcej, polska gospodarka stale się rozwija, w związku z czym procent osób, które mogą sobie na to pozwolić – stale rośnie. Zakup takiego auta znacznie ułatwiają nam również promocje oferowane przez dealerów popularnych marek samochodów, a także firmy leasingowe. Zakup nowego samochodu to jednak w dalszym ciągu przedsięwzięcie, które potrafi dość mocno naruszyć domowy budżet. Drogie samochody są również bardzo częstym łupem złodziei. Co więcej, zorganizowane grupy przestępcze w większości przypadków mają ogromną wiedze z zakresu mechaniki samochodowej, w związku z czym kradzież auta – jego sprzedaż w całości lub rozebranie na części, zazwyczaj odbywa się w ciągu pierwszych 24 godzin!

 

Lokalizator GPS Holte z naszej oferty pozwala sprawdzić położenie naszego samochodu w czasie rzeczywistym. W przypadku kradzieży niezwykle ważny jest czas reakcji. Dzięki naszemu programowi na telefon komórkowy otrzymasz stały podgląd lokalizacji Twojego auta, a nawet informacje z jaką prędkością się porusza! To wszystko jest dostępne dla Ciebie w abonamencie już od 16,67zł miesięcznie. Nie płacisz nic za jego instalacje.

 

Bardzo istotne w kwestii zabezpieczenia Twojego samochodu jest również to, że nasz system działa w całej UE (za co nie ponosisz dodatkowych kosztów)

 

Skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę:

E-mail: kontakt@holte.pl Telefon: 515 446 389

Udostępnij:

Starsze wpisy

Kontakt