Sprawdź co się dzieje w Holte

Blog

Monitoring GPS przedstawicieli handlowych

15 grudnia 2020

Przedstawiciele handlowi spełniają funkcje reprezentacyjną w firmie, bardzo często dbając o zachowanie odpowiednich relacji z Klientami z całej Polski. Są to również osoby nastawione w dużej części na bezpośrednią sprzedaż. Nieodłączną częścią tego zawodu jest pokonywanie ogromnej ilości kilometrów samochodem, w skali każdego tygodnia pracy. 

 

Twoja firma zatrudnia przedstawicieli handlowych? Masz obiekcje do raportowania przez nich czasu pracy lub przejechanych kilometrów? Oferowany przez nas Lokalizator GPS Holte zdecydowanie usprawni ten proces. Dzięki naszemu programowi zyskasz możliwość podglądu w czasie rzeczywistym lokalizacji Twojego samochodu firmowego, wyświetlając jego aktualne położenie oraz prędkość z jaką się porusza. Zarówno zapisana trasa, którą pokonał przedstawiciel handlowy, ilość przejechanych kilometrów, a także faktyczny czas jego pracy, pozwoli Ci zgromadzić pełny i niepodważalny raport z jego działań.

 

Rozdzielając obowiązki na poszczególnych przedstawicieli handlowych, bardzo często rozpoczynamy od podziału na poszczególne obszary (miasta, województwa) Dzięki lokalizatorowi GPS zyskasz również czarno na białym odpowiedź na pytanie – czy dany pracownik rzeczywiście prowadzi aktywną sprzedaż na przydzielonym terenie. Tym samym otrzymasz pełen obraz tego, jak wykonuje powierzone mu wcześniej obowiązki, czy nie unika poszczególnych lokalizacji, nie wybiera konkretnych miejscowość, konkretnych Klientów, wykluczając pozostałych z nich.  

 

Szybki dostęp do tych danych, a także pełna kontrola pracy handlowca, zdecydowanie skutkuje sprawniejszym zarządzaniem flotą, obniżając generowanie przez nią niepotrzebnych kosztów. Korzystając z naszego systemu wykluczysz nadużywanie Twojego zaufania poprzez nie wypełnianie swoich obowiązków przez Twoich przedstawicieli lub wykorzystywanie firmowych samochodów do celów prywatnych. 

 

Skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę:

E-mail: kontakt@holte.pl Telefon: 515 446 389

Udostępnij:

Starsze wpisy

Kontakt