Sprawdź co się dzieje w Holte

Blog

Monitoring GPS maszyn budowlanych – To z pewnością ma sens!

15 grudnia 2020

Na pewno jest to dość nietypowa grupa pojazdów w kontekście monitoringu GPS, nie oznacza to jednak, że tego typu rozwiązanie nie posiada swoich niepodważalnych zalet. Korzystając z naszego systemu, inwestujesz w optymalizacje pracy oraz kosztów generowanych przez Twoją firmę budowlaną.
W dowolnym momencie posiadasz podgląd tego, co się dzieje z Twoimi maszynami (gdzie znajdują się pojazdy, a nawet z jaką prędkością się poruszają!). W przypadku tej branży niezwykle istotny jest również pomiar faktycznego czasu pracy, zarówno operatora, jak i samej maszyny. Nasz system zdecydowanie pozwoli Ci poprawić kontrolę nad Twoimi pracownikami, a także wyeliminuje kwestie nadużyć pracowniczych, która niestety w dzisiejszych czasach występuje nagminnie.

 

 

Stworzyliśmy program, dzięki któremu w jednym miejscu automatycznie będą zapisywane wszystkie przejazdy. Nie ograniczamy w żaden sposób historii przejazdów, nie ponosisz więc żadnych dodatkowych opłat za ich archiwum. Pełne statystyki dostępne są w każdym momencie.
Kolejną kwestią, o której musimy wspomnieć, jest zabezpieczenie Twojego sprzętu. Czy wiedziałeś, że z roku na rok odsetek skradzionych maszyn budowlanych rośnie? Wbudowany moduł GPS, z dokładną mapą. pozwoli Ci w każdym momencie zbadać lokalizacje pojazdu. Taki sprzęt zdecydowanie nie należy do tanich – tym bardziej powinniśmy zrobić wszystko by zadbać o jego odpowiednie zabezpieczenie!
Lokalizator GPS Holte pozwoli Ci oszczędzić czas i pieniądze, a także poprawić wydajność Twoich pracowników. Pamiętaj, kontrolowanie kosztów floty w branży budowlanej jest bardzo ważne. Poprzez ograniczenie nieplanowego użytkowania, niepotrzebnych przestojów maszyn oraz sprzętu, Twoja firma się rozwija!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę:

E-mail: kontakt@holte.pl Telefon: 515 446 389

Udostępnij:

Starsze wpisy

Kontakt