Sprawdź co się dzieje w Holte

Blog

Monitoring GPS dla Łodzi

15 grudnia 2020

Stały rozwój technologii daje nam coraz bardziej nowoczesne i dokładne rozwiązania, pozwalające monitorować flotę wodną w czasie rzeczywistym. Zastanawiasz się jakie to może nieść ze sobą korzyści?

 

Jest to idealna forma zabezpieczenia naszych łodzi. Dzięki naszemu programowi, w każdym momencie możemy sprawdzić jej aktualne położenie. Kradzieże łodzi w dalszym ciągu są bardzo częstym problemem, z którym borykają się właściciele flot wodnych, w związku z czym założenie tego typu monitoringu to absolutna podstawa. Dopiero posiadając stały podgląd ich lokalizacji możemy spać spokojnie! 

 

Monitoring GPS w czasie rzeczywistym jest również nieodzownym elementem wyposażenia wypożyczalni floty wodnej. Prowadząc tego typu działalność stały wgląd do aktualnej lokalizacji naszych łodzi jest również podstawowym środkiem bezpieczeństwa osób, które je wynajmują. Korzystając z naszego systemu będziesz wiedział dokładnie gdzie się one znajdują, co pozwoli Ci natychmiastowo zareagować w awaryjnych przypadkach (przykładowo wpłynięcia na mieliznę). Dzięki naszemu programowi dowiesz się również z jaką prędkością porusza się osoba wynajmująca łódź – co w dużym stopniu pozwoli Ci określić czy jest ona użytkowana w odpowiedni sposób. Pamiętajmy, że niedostosowanie prędkości na morzu do warunków atmosferycznych, może nieść za sobą fatalne skutki. 

 

Korzystanie z nowoczesnych rozwiązań zdecydowanie poprawia efektywność zarządzania Twoją firmą. Już za niecałe 17zł miesięcznie zyskujesz stałą kontrolę nad Twoimi pracownikami, zapewniasz bezpieczeństwo Twojej flocie, a także osobom, które je użytkują. Nie płacisz nic za instalacje lokalizatora na łodziach. Dzięki naszemu programowi zyskasz podgląd jej dokładnej lokalizacji, co zdecydowanie ułatwi działanie w przypadku kradzieży. W naszym abonamencie nie znajdziesz również żadnych dodatkowych opłat.

 

Skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę:

E-mail: kontakt@holte.pl Telefon: 515 446 389

Udostępnij:

Starsze wpisy

Kontakt