Sprawdź co się dzieje w Holte

Blog

Lokalizator GPS w wypożyczalni kamperów

15 grudnia 2020

Wynajem kampera to idealny sposób na wygodne i niezależne wycieczki. Szczególnie w dobie pandemii koronawirusa, kiedy mamy dość mocno ograniczone pole manewru – w kwestii przykładowo wycieczek zorganizowanych przez biura podróży. Kampery dają nam wolność, jedziemy i stajemy na nocleg tam gdzie tylko zapragniemy, bez dopasowania godzin i dni do wolnych miejsc w hotelu. Przy takim rozwiązaniu możesz zabrać swój ‘dom na kółkach’ gdzie tylko zechcesz – praktycznie do każdego miejsca na ziemi!

 

Branża wypożyczalni kamperów rozwija się niezwykle dynamicznie. Obecnie tego typu firmy oferują rozwiązania dopasowane do potrzeb swoich Klientów – rozpoczynając od niedrogich w wynajmie przyczep do samochodów osobowych, po pełnoprawne kampery w wersji premium – zapewniające wszystko to, czego moglibyśmy potrzebować w trakcie naszej wyprawy. 

 

Niestety z racji wspominanej wcześniej ogromnej swobody osób wynajmujących kampery – bardzo często są one użytkowane w nieprawidłowy sposób. Klienci przekraczają dozwoloną prędkość, co zdecydowanie przyśpiesza zużycie ich części eksploatacyjnych. Podpisując umowę wynajmu kampera  większość firm określa limit dzienny kilometrów do przejechania. Korzystając z Lokalizatora GPS Holte w swojej flocie otrzymasz dokładny podgląd w naszym programie aktualnego położenia Twojej floty – a także ich pokonaną trasę czy prędkość z którą aktualnie poruszają się samochody. Dzięki temu będziesz miał dostęp do raportów z użytkowania kampera przez konkretnego Klienta i zweryfikujesz, czy był on użytkowany w sposób zgodny z warunkami wynajmu. 

 

Stawiając na nasz system monitoringu GPS Twojej floty nie płacisz nic za jego instalację. Koszt abonamentu miesięcznego rozpoczyna się już od 16,67 zł miesięcznie bez żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu nasza oferta jest całkowicie bezkonkurencyjna na rynku!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę:

E-mail: [email protected] Telefon: 515 446 389

Udostępnij:

Starsze wpisy

Kontakt