Sprawdź co się dzieje w Holte

Blog

Lokalizator GPS w branży logistycznej

15 grudnia 2020

Branża logistyczna jest jedną z najważniejszych gałęzi polskiej gospodarki. Jesteśmy potęgą na europejskim rynku transportowym, a nowinki technologiczne sprawiają, że rozwijamy się w tej dziedzinie w bardzo dynamicznym tempie. 

 

Właściciele takich firm decydują się na monitoring GPS w swojej flocie z kilku powodów. Po pierwsze – Monitoring pojazdów GPS ogranicza wysokie koszty eksploatacyjne.  Dzięki naszemu programowi Holte otrzymujesz pełen dostęp do aktualnego położenia poszczególnych samochodów ciężarowych  – a także całej ich trasy czy nawet prędkość z którą się poruszają. Wgląd do tego typu raportów umożliwi Ci weryfikacje pracy poszczególnych kierowców w Twojej firmie. W Polsce w dalszym ciągu notujemy mnóstwo nadużyć ze strony pracowników branży logistycznej. Na samym czele tego typu sytuacji plasuje się kradzież paliwa. Dzięki podsumowaniu trasy przejazdu danej osoby będziesz w stanie oszacować jego zużycie a końcowo porównać tę wartość ze stanem widocznym na fakturze. Pamiętaj, że tego typu nadużycia w skali miesiąca czy nawet roku generują ogromne straty dla Twojej firmy! Podgląd w czasie rzeczywistym położenia Twojej floty pozwoli Ci również zweryfikować, czy dany kierowca stosuje się do ograniczeń prawnych względem czasu pracy czy punktów postojowych.  

 

Monitoring pojazdów GPS porządkuje generowanie i przepływ dokumentów księgowych –  dzięki podsumowaniu czasy pracy kierowców mamy proste podsumowanie ich pracy, wraz z podglądem przepracowanych godzin czy przejechanych kilometrów. Mamy również jasną informacje jaka część obejmowała działania w Polsce – a jaka poza granicami kraju. 

 

Nasz system już za niecałe 17zł miesięcznie zapewnia Ci kontrolę całej Twojej floty w jednym miejscu. Nasz lokalizator GPS działa w całej UE, nie płacisz nic za jego instalacje we wszystkich samochodach – nie doświadczysz również żadnych dodatkowych opłat!

Skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę:

E-mail: kontakt@holte.pl Telefon: 515 446 389

Udostępnij:

Starsze wpisy

Kontakt