Sprawdź co się dzieje w Holte

Blog

Korzyści płynące z monitoringu samochodów firmowych

15 grudnia 2020

Wraz z rozwojem technologii przedsiębiorcy zyskali wiele form weryfikacji pracy swoich kierowców. Wszystkie rozwiązania sprowadzają się do jednakowych celów – zwiększenia produktywności firmy, generujących przez nią zysków, a także usunięcia ewentualnych nadużyć ze strony pracowników. 

 

Jednym z takich rozwiązań jest monitoring GPS. Lokalizator Holte umożliwi Ci podgląd z poziomu naszego programu, aktualnej lokalizacji poszczególnych samochodów. Otrzymasz również wgląd do prędkości z którą aktualnie się poruszają, wyświetlisz całą przebytą trasę – a także wygenerujesz miesięczny raport z tzw. „kilometrówki”.

 

Jedną z podstawowych korzyści, które niesie za sobą taki system, jest wydajne planowanie. Wgląd do aktualnej lokalizacji kierowcy znacznie poprawi kwestie logistyczne w Twojej firmie. 

 

Kolejną zaletą okaże się znacznie sprawniejsza ewidencja czasu pracy kierowcy, program Holte wykona za Ciebie całą pracę – monitorując wszystkie przejazdy. 

 

Monitoring GPS ochroni Cię również przed ewentualną kradzieżą pojazdu. Znacznie poprawi również styl jazdy i produktywność kierowcy poprzez m.in. wgląd do prędkości z którą się porusza oraz przebytej trasy. Zredukujesz do minimum dzięki temu ewentualne nadużycia lub generowanie niepotrzebnych kosztów przez swojego pracownika. Znajdzie to swoje odzwierciedlenie również w wyższym zadowoleniu Klientów, ponieważ wszystkie zlecenia będą wykonywane terminowo. 

 

Decydując się na Lokalizator GPS Holte płacisz zaledwie 17zł miesięcznie. Nie pobieramy żadnej dodatkowej opłaty za instalacje urządzenia, a w trakcie trwania umowy nie doświadczysz ukrytych opłat. Monitoring działa na terenie całej UE.

 

Nie czekaj – skorzystaj już dziś, twórz raporty wszystkich przejazdów w celu odliczenia 100% VAT od samochodów służbowych.

 

Skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę:

E-mail: kontakt@holte.pl Telefon: 515 446 389

Udostępnij:

Starsze wpisy

Kontakt