Sprawdź co się dzieje w Holte

Blog

Jak monitoring GPS Twojej floty może zapewnić Ci więcej Klientów?

15 grudnia 2020

Od dłuższego czasu zastanawiasz się w jaki sposób zwiększyć zyski generowane przez Twoją firmę? Szukasz rozwiązania, które pozwoli Ci zwiększyć ilość Klientów?

 

Postaw na nowoczesne technologie! Jednym z przykładów takich rozwiązań jest instalacja monitoringu GPS w Twojej flocie. Bardzo łatwo wyobrazić sobie sytuacje, w której rozwijasz biznes, wychodzisz ze swoimi usługami na całą Polskę, tracisz jednak czas i pieniądze ze względu na złe zarządzanie kwestiami logistycznymi. Dla przykładu przyjmijmy firmę zakładającą klimatyzacje, posiadającą 5 zespołów, działających w całym kraju. Problemy pojawiają się wtedy, gdy otrzymujesz telefon od kolejnego, potencjalnego Klienta – nie możesz przyjąć zlecenia ze względu na brak odpowiednich informacji. Jako właściciel firmy bardzo często nie masz odpowiednich danych: m.in. gdzie znajdują się Twoi pracownicy. Ciężko jest Ci również określić czas, w którym mogą dotrzeć do kolejnego Klienta. 

 

Rozwiązaniem w tego typu sytuacjach może okazać się instalacja lokalizatorów GPS Holte w samochodach firmowych. Dzięki temu w każdym momencie, z poziomu naszego programu, określisz położenie poszczególnych Twoich zespołów. Pozwoli Ci to na dużo bardziej efektywne rozplanowanie ich pracy pod względem logistycznym. Im lepiej o to zadbasz, tym więcej zleceń w skali miesiąca będziesz wstanie przyjąć – a co za tym idzie, zwiększysz swoje zyski!

 

Jest to również idealna forma kontroli pracowników. Oferowany przez nas system pozwala Ci na wgląd do prędkości, z którą aktualnie porusza się dany samochód. Dzięki temu sprawdzisz, czy firmowe auta są użytkowane w prawidłowy sposób. Pamiętaj, że nadmierna prędkość prowadzi nie tylko do ewentualnych wypadków drogowych, ale również do szybszego zużycia części eksploatacyjnych!

Skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę:

E-mail: [email protected] Telefon: 515 446 389

Udostępnij:

Starsze wpisy

Kontakt