Sprawdź co się dzieje w Holte

Blog

Dlaczego warto zdecydować się na monitoring GPS?

15 grudnia 2020

Monitoring GPS z roku na rok zyskuje na popularności – zarówno wśród firm jak i osób prywatnych. Dzieje się tak ze względu na wiele czynników. Opisując niektóre z nich postaramy się nakreślić Państwu dlaczego jest do rozwiązanie warte swojej ceny.

 

W przypadku firm będzie to zdecydowanie usprawnienia procesów logistycznych. Podgląd w czasie rzeczywistym całej floty pozwala lepiej określić czas dojazdu do Klienta lub powrotu pracowników do firmy. Lokalizator GPS w samochodach firmowych wykorzystujemy również do weryfikacji pracy kierowców. Posiadając wgląd do przebytej trasy oraz prędkości z którą porusza się dane auto, wiemy – czy jest użytkowane w prawidłowy sposób. Dzięki temu wykluczymy w firmie nadużycia ze strony pracowników, poprzez nadwyżkę przejechanych kilometrów czy nadmierną prędkość, która skutkuje m.in. szybszym zużyciem części eksploatacyjnych. 

 

W przypadku osób prywatnych monitoring GPS okazuje się bardzo skutecznym zabezpieczeniem samochodu. W każdym momencie, z poziomu naszego programu, możemy sprawdzić jego aktualne położenie – co może nas uchronić w przypadku ewentualnej kradzieży lub znacznie pomóc policji. Wgląd do lokalizacji przydatny jest również na co dzień, prawdopodobnie każdy z nas zmagał się kiedyś z problemem odnalezienia swojego samochodu na parkingu. Od momentu zainstalowania lokalizatora taka sytuacja już nigdy nie będzie miała miejsca. Podgląd przebytej trasy i aktualnej prędkości przyda się w momencie pożyczenia auta znajomym lub komuś z rodziny.

 

Lokalizator Holte działa w całej Unii Europejskiej. Abonament rozpoczyna się już od 16,67zł miesięcznie, a w trakcie jego trwania nie doświadczysz żadnych ukrytych kosztów. Nie zapłacisz również nic za instalacje urządzenia w Twojej flocie.

 

Skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę:

E-mail: kontakt@holte.pl Telefon: 515 446 389

Udostępnij:

Starsze wpisy

Kontakt